IJsselmond Informatief in gesprek met kunstenaar Hans van der Horst (Arthur Slenk)

In IJsselmond Informatief van zaterdag 11 oktober ontvangen Tonny Zweers en Paul Reichenbach de Kamper kunstenaar Hans van der Horst als gast.

Van der Horst is oud-docent aan de Tekenacademie in Amsterdam en tegenwoordig actief als collagist onder het pseudoniem Arthur Slenk. Een collagist maakt kunstwerken door het samenvoegen van alledaagse knipsels tot nieuwe composities en patronen.

Zo creëerde Slenk bijvoorbeeld een bijzonder kunstwerk van uitgeknipte muzieknoten en muziektekens: een boek van tachtig pagina’s met de titel Partituur. In de uitzending vertelt hij meer over zijn werkwijze, inspiratiebronnen en de betekenis achter zijn werk.

IJsselmond Informatief hoor je elke zaterdag vanaf 10:00uur bij RTV IJsselmond via FM frequentie 106.4, DAB Kanaal 6D of www.rtvijsselmond.nlDe uitzending terugluisteren kan via Uitzending Gemist.