Reflex verslaat de koploper

Na bijgekomen te zijn van 3 wedstrijden zijn 5 dagen, stond afgelopen zaterdag de wedstrijd tegen Dynamo op de planning. Een wedstrijd tegen de koploper! Voor veel jongens uit ons team een bijzondere pot omdat ze ook hun roots in Apeldoorn hebben liggen, maar dan bij ´de groenen´We begonnen de wedstrijd met het complete team en Lukas had zich bij ons aangesloten vanuit het tweede. De wedstrijd werd voortvarend begonnen. Met veel servicedruk en blokkerend geweld maakten we het Apeldoorn erg lastig.Alle sets verliepen volgens een zelfde stramien, vanaf het begin van de set nam Reflex al vlug afstand van Dynamo en de voorsprong werd steeds meer uitgebreid. Behalve in de tweede set, waar een 14-9 voorsprong uit handen werd gegeven.Een mooie opsteker voor ons, nadat de heenwedstrijd in Apeldoorn nog kansloos werd verloren, revancheerden we ons nu met een mooi resultaat met achtereenvolgens de setstanden: 25-15, 23-25, 25-17 en 25-12.Binnen onze ploeg kende iedereen een goede wedstrijd. Onze passer-slopers en dia scoorden er rustig op los, de setter legde de balletjes lekker neer en de middenmannen pakten de nodige (rem)blokjes. Als daarnaast de side-out goed loopt, is het heerlijk volleyballen!Op het moment van schrijven staat over een paar uurtjes alweer de volgende pot te wachten, een inhaalwedstrijd tegen Hengelo, in Hengelo. Snel een bak bami/pastaatje naar binnen werken en het autootje weer in.

Verslag: Thomas Botter